📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Poľská značka Helikon-Tex je známa svojou spoľahlivosťou a súčasne aj cenovou dostupnosťou. Jedná sa o výrobcu taktického vybavenia a oblečenia, ktorého produkty využijú ako profesionáli z radov príslušníkov ozbrojených zložiek, tak aj civilisti.

Okrem iného oblečenia máme od poľskej spoločnosti Helikon-Tex aj jesenné a jarné bundy. Tie na rozdiel od tých zimných nemusia byť také izolované a teda pomerne ťažké, ale súčasne pri prípadnom prepade teplôt musia zahriať. A ochrániť pred vrtochmi počasia, najmä pred vetrom a dažďom. V sortimente Helikon-Tex v tomto smere máme ako ľahké softshellové, tak aj teplé fleecové modely.

Fleecové bundy Helikon-Tex majú tú výhodu, že ich môžete využiť buď ako vrchnú vrstvu v suchom a mierne chladnom počasí, alebo ako strednú izolačnú vrstvu pod bundu v mrazoch. Pred dažďom síce toľko nechráni, ale inak vás zahreje. Naopak „softshellky“ Helikon-Tex sú vhodné aj do daždivého počasia. Okrem jesenných a jarných búnd máme od spoločnosti Helikon-Tex v ponuke aj batohy, brašny a tašky alebo napríklad jedálenské potreby.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Označenie
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Priedušnosť (g / m2 / 24 hod)
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál