📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Pri cestách, výletoch, ale aj do kempu si so sebou vždy nesieme zabudnúť toaletné potreby, ktoré skrátka musíme niekam umiestniť. Na to sa hodí toaletné puzdro. To tiež nie je len jedno, ale hneď niekoľko, u ktorých sa líši predovšetkým materiál a dispozícia.

Poznáme to všetci, ideme na služobnú cestu, na dovolenku, alebo len tak s kamarátmi na výlet, kde predpokladáme spanie v hoteli. Vezmeme si so sebou kefku na zuby, voňavku, antiperspirant a to, tamto, toto ... je toho vážne toľko? Kam to dať?Skrátene povedané "toaletné" potreby sú vždy na prvom mieste. Nemali by sme ich však dávať medzi ostatné veci, kde by sa mohli zakotúľať a my potom v hoteli budeme hľadať 10 minút kefku. Nebolo by lepšie vytiahnuť jednu taštičku, kde by všetko bolo pekne urovnané? Tak v tom prípade sú toaletné puzdrá priamo veci pre nás.

Všetko pohromade

Toaletné puzdro je prakticky také puzdro, do ktorého sa dávajú toaletné potreby. V zásade do neho dáme všetko od liekov, cez zubnú pastu s niťou, hrebeňa, alebo kefky na zuby. Obsah takéhoto puzdra je len na našej predstavivosti. Existujú isté parametre, ktoré by takéto puzdro malo mať. Iste sme sa stretli s obyčajnými vakmi, ktoré pripomínajú skôr obal na holiaci strojček, než sofistikovaný doplnok. O nich si písať nebudeme, skôr sa zameriame na tie druhé - tie sofistikované. Ako je poznáme? Podľa čoho vybrať?

Jedno puzdro a všetko pekne urovnané

Tie sofistikované oplývajú hneď niekoľkými skvelo vymyslenými prvkami, na ktoré si zvykneme rýchlejšie než na vyšší plat. V zloženom stave sú tieto puzdrá nevýrazné. Väčšinou súobdĺžnikového tvarua na ich vrchnej strane je malárýchlospona. Po jej otvorení však príde ten moment, kedy zistíme, prečo sme si ho vlastne kúpili. Puzdro sa rozloží, v hornej časti musí byť vždy úchyt, za ktorý ho zavesíme napríklad od skrine alebo na stoličku, kamkoľvek sa len dá a kde nám to bude vyhovovať. Zvyšok puzdra tvoria najrôznejšiepriehradky, vrecúška na zips, alebo len samosvorné, priehľadné, sieťkované a nepriehľadné. Do nich sa umiestňujú naše toaletné potreby. Prakticky by malo platiť, že každá vec má svoje určité miesto. Pri dodržaní tohto pravidla bude puzdro slúžiť ako najlepšie vie. Treba konkrétneho materiálu?

Syntetika je skrátka všade

Materiál pri puzdre nie je až tak dôležitý. Samozrejme, že by nemalo spadnúť pod určitýštandard, ktorý predstavuje napríkladnylonalebopolyester. Rovnako tak zipsy a rýchlospony musia byť kvalitné, pretože s nimi budeme fungovať pravdepodobne veľmi často. Vnútorná strana puzdra by mala byť zjemnejšieho materiálu, kvôli údržbe. Puzdro sa musí dať dobre čistiť, aby sme sa sami chránili pred nečistotami. Predsa len povezieme napríklad kefka, ktorú asi nikto nechce mať špinavú.No a podľa čoho vyberať?

Aj takéto puzdro si zaslúži pozornosť

Ak sme si mysleli, že skrátka objednáme prvé, ktoré na internete uvidíme, trochu sme sa zmýlili. Hoci zdanlivo jednoduchá vec, musíme aj tak venovať pozornosť všetkému, čo puzdro ponúka. Podľa toho, koľko vecí so sebou sme zvyknutí voziť, tak veľké a objemné musí puzdro byť. Zároveň nie je na škodu, keď má v sebe zabudované napríkladzrkadlo, pretože to sa bojíme voziť asi najviac. Rovnako tak aj konštrukcia, ktorá musí byť jednoduchá, dobreumývateľná, ale zároveň pevná a nezabudnime na možnosti umiestnenia. Mať pekné rozkladacie púzdro bez možnosti zavesenia na stoličku, ramienko alebo háčik, by bolo ako mať batoh bez ramenných popruhov. V našej ponuke nájdete skvelé puzdrá, ktoré iste ocení každý cestovateľ.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál