📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Salomon bola založená roku 1947 a má tak už približne 75 rokov skúseností s vývojom a produkciou doplnkov a vybavenia pre outdoor. Značka Salomon sa vyvíjala spoločne s aktivitami, ktoré svojou výbavou podporuje, ako je horolezectvo.

Od značky Salomon predávame predovšetkým obuv. A to obuv členkovú, pracovnú či taktickú a vojenskú, prípadne ich kombináciu. Práve taktická a vojenská obuv má v našom portfóliu najväčšie zastúpenie, napokon je to logické, sme army shop. Vojenské topánky Salomon môžete využiť aj ako civilista, a to aj v tom najnáročnejšom teréne. Jedná sa o pohorky, ktoré patria k špičke na trhu z hľadiska kvality aj využitých materiálov.

K dispozícii sú rôzne špecifické technológie, ako je napríklad riešenie s názvom Energy Cell, ktorého účelom je aktívne tlmenie nárazov. Obuv Salomon sa pravidelne osvedčuje aj v komplikovaných podmienkach a hoci sú skvele zateplené – aspoň čo sa týka zimných variantov – sú odľahčené a pohodlné. Povedali by sme, že to je úplne parádna kombinácia do hôr. Samozrejmosťou je použitie odolných materiálov, ale pri niektorých modeloch môžeme čakať aj špeciálne taktické úpravy.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál