📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Salomon vyvíja a vyrába doplnky pre outdoorových nadšencov už od roku 1947. Vtedy boli športy ako horolezectvo a horská turistika ešte v plienkach a značka Salomon tak mala šancu sa postupne vyvíjať s tým, ako sa vyvíjali tieto aktivity.

Od značky Salomon u nás kúpite hlavne topánky. Obuv Salomon u nás rozdeľujeme na členkovú, pracovnú či taktickú a vojenskú, ale nič vám nebráni využívať jednotlivé modely univerzálne. Pohorky a trekové topánky Salomon patria k tomu najlepšiemu, čo na trhu môžete nájsť, a to či už hovoríme o použitých materiáloch, alebo o kvalite.

Topánky sú vybavené napríklad aktívnou technológiou Energy Cell, ktorá zaisťuje aktívne tlmenie nárazov. Obuv Salomon sa tak môže osvedčiť aj v tých najnáročnejších terénoch. Aj keď sú topánky Salomon dobre zateplené, sú až prekvapivo ľahké a súčasne pohodlné, čo je pre horskú obuv ideálna kombinácia. V závislosti od konkrétneho modelu môžu zákazníci čakať taktické úpravy, avšak odolné materiály sú v tomto prípade samozrejmosťou pri všetkých kúskoch, ktoré od Salomonu ponúkame.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál