📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Zakladateľ mladej českej spoločnosti Ascalon Arms Jiří Šlechta pôvodne pracoval ako konštruktér zbraní v Českej Zbrojovke. Svoje skúsenosti sa rozhodol zúročiť vo vlastnom podniku, kde so svojimi kolegami a zamestnancami vyvíja hlavne doplnky pre CZ Scorpion EVO 3.

Rovnako ako väčšina ďalších produktov Ascalon Arms sú aj spúšťové mechanizmy tejto značky určené špecificky pre zbraň CZ Scorpion EVO 3. Dvojstupňový spúšťový mechanizmus z dielne Ascalon Arms® je ideálnym vylepšením pre presnejšiu a efektívnejšiu streľbu. Pevnostná skrutka spúšťového mechanizmu je oproti tomu továrenskému oveľa odolnejšia.

Súčasťou spúšťového mechanizmu Ascalon Arms pre samopal Scorpion je aj ergonomicky tvarovaná spúšť Ergon, ktorú si u nás môžete zakúpiť aj zvlášť ako náhradný diel. Tá je konštruovaná z vysoko odolnej leteckej zliatiny a zaisťuje nižšie, ale súčasne veľmi isté a pevné nahmatnutie spúšte. Okrem spúšťových mechanizmov máme od Ascalon Arms v ponuke ešte kompenzátory alebo tuningové diely pre zbrane.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Značka zbrane