📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Ascalon Arms vznikla pomerne nedávno. V Brne ju založil Jiří Šlechta, ktorý má skúsenosti z pozície konštruktéra zbraní v Českej Zbrojovke. Hlavnou špecialitou výrobcu sú doplnky a vybavenie pre zbraň CZ Scorpion EVO 3.

K najdôležitejším súčastiam portfólia spoločnosti Ascalon Arms v kategórii ovládacích prvkov patria diely pre CZ Scorpion EVO 3. V ponuke je pevná, sklopná alebo teleskopická naťahovacia páka, spúšťové mechanizmy, predĺžená zádržka zásobníka alebo rozličné páčky a záslepky. Zakladatelia firmy majú skúsenosti z veľkých zbrojoviek, takže vedia, čo robia, a tým je zaistená aj vysoká úroveň kvality a kompatibility jednotlivých produktov.

Časť dielov na zbraň CZ Scorpion EVO 3 je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach, a tak sa dokonca môžete aj pohrať so vzhľadom svojej zbrane. Niektoré z ovládacích prvkov pre Scorpion navyše uľahčujú používanie zbrane a každý jeden prvok je navyše navrhovaný s dôrazom na funkčnosť. Používanie tých najkvalitnejších materiálov je samozrejmosťou. Od Ascalon Arms máme okrem dielov pre CZ Scorpion EVO 3 v ponuke ešte kompenzátory alebo spúšťové mechanizmy, vrátane riešení pre iné typy zbraní.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Značka zbrane