📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Brnenskú spoločnosť Ascalon Arms založil bývalý konštruktér pištolí v Českej Zbrojovke Jiří Šlechta. Špecializuje sa hlavne na doplnky pre zbraň CZ Scorpion EVO 3, pričom na svojich stránkach uvádza, že jej produkty využívajú aj sami zamestnanci.

Hlavným artiklom spoločnosti Ascalon Arms v kategórii náhradných dielov pre zbraní sú diely pre zbraň CZ Scorpion EVO 3. Môžete si vybrať pevnú, sklopnú či teleskopickú naťahovaciu páku, spúšť alebo napríklad predĺženú zádržku zásobníka a rôzne páčky a záslepky. Vysoká kvalita a kompatibilita výrobkov je zaistená aj tým, že zakladatelia firmy vedia, čo robia aj vďaka tomu, že majú skúsenosti z veľkých zbrojoviek.

Niektoré diely na CZ Scorpion EVO 3 sú k dispozícii vo viacerých farbách, a tak svojej zbrani môžete dopriať aj menší tuning. Mnohé náhradné diely a doplnky pre Scorpion uľahčujú používanie zbrane a všetky sú prirodzene navrhované s dôrazom na funkčnosť a vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Okrem dielov pre CZ Scorpion EVO 3 si u nás od Ascalon Arms môžete kúpiť napríklad kompenzátory či spúšťové mechanizmy, a to aj na iné zbrane.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Značka zbrane