📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Pentagon Tactical bola založená v Nemecku v roku 1991 a už od začiatku sa zaoberá oblasťou vojenského oblečenia a príslušenstva. Už o dva roky neskôr sa firma presunula do Grécka, kde sídli dodnes. A má aj vlastné kamuflážne vzory.

Hlavným predajným artiklom spoločnosti Pentagon Tactical je military oblečenie, ktoré ponúka zákazníkom skvelý pomer ceny a kvality. To sa týka aj softshellových nohavíc, ktoré má firma v ponuke taktiež. Ide o funkčné kúsky, ktoré sú vyrobené z kombinácií materiálov. Vzhľadom na to, že sa jedná o taktické nohavice, nesmú chýbať ani praktické vrecká na rôzne drobnosti a nevyhnutnosti. Najviac namáhané body potom majú niekoľkonásobné šitie, čo zvyšuje odolnosť nohavíc.

Strečový materiál nohavíc sa prispôsobí každému pohybu. Do niektorých modelov navyše môžete vložiť kolenné chrániče. Niektoré funkčné kúsky potom obsahujú kombináciu strečovej a kanvasovej tkaniny, vďaka čomu okrem funkčnosti ponúkajú aj vysokú úroveň komfortu alebo výborný odvod vody od tela. Hlavný zips potom na nohaviciach Pentagon Tactical býva od renomovanej japonskej značky YKK. Okrem softshellových nohavíc máme od Pentagon Tactical v ponuke aj košele, kraťasy alebo napríklad bundy.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Nepremokavosť / vodeodolnosť
mm mm
Priedušnosť (g / m2 / 24 hod)
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál