📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Pentagon Tactical sa špecializuje na výrobu oblečenia, obuvi a doplnkov, predovšetkým tých taktických a outdoorových. Firma vznikla roku 1993 v gréckej Solúne a svoje produkty teraz dodáva ako profesionálom, tak civilistom po celom svete.

Od Pentagon Tactical v sekcii oblečenia ponúkame aj jarné nohavice, ktoré sú určené hlavne do terénu, ale pokojne si ich vezmite aj do mesta. Okrem toho, že sú funkčné a odolné, sú totiž aj štýlové. V ponuke nájdete kamuflážne (maskované) vzory, ale aj umiernenejšie jednofarebné prevedenia. Dokonca si u nás môžete zaobstarať aj taktické nohavice v štýle jeansov, ktoré vyzerajú úplne civilne, ale ich súčasťou sú napríklad aj vrecká na zásobníky.

Jednotlivé modely jarných nohavíc Pentagon Tactical sú k dispozícii v rôznych farbách, tak, aby ste si ich mohli prispôsobiť presne na mieru svojmu štýlu. Samozrejmosťou je taká kombinácia materiálov, aby nohavice boli dostatočne priedušné, pohodlné a súčasne dobre odvádzali vodu. Práve na to je ideálna väčšina polyesteru s menšinou bavlny. Okrem jarných nohavíc máme od značky Pentagon Tactical aj puzdrá a vrecká, pokrývky hlavy alebo napríklad bundy.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Nepremokavosť / vodeodolnosť
mm mm
Priedušnosť (g / m2 / 24 hod)
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál