📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Značka pentagon vyrába predovšetkým oblečenie. Jedná sa o kvalitnú výrobu z dobrých a odolných materiálov. Výhodou je prijateľná cena za komfort, ktorý dostaneme.

Pentagon Tactical® sa špecializuje na dizajn a výrobu odevov, obuvi a doplnkov pre vojenské, bezpečnostné a policajné jednotky. Spoločnosť má hlavné sídlo v gréckom Solúne, vznikla v roku 1993 a dnes je lídrom na trhu nielen v Grécku, ale aj v mnohých ďalších krajinách v Európe. Pentagon® je dodávateľom vysoko kvalitných produktov a servisných služieb pre ozbrojené sily NATO v konfliktoch ako misia v Afganistane či v Iraku. Pentagon® sa v roku 2011 uviedol aj v tichomorskej oblasti, tu je prevádzka riadená firmou Phalanx zo Sydney v Austrálii.

Pentagon® navrhuje a vyrába špičkové výrobky, ktoré sú zamerané na zvýšenie výkonu, rýchlosti, presnosti a bezpečnosti vojakov, policajných jednotiek, bezpečnostných pracovníkov aj priaznivcov outdooru. Produkty spoločnosti sú navrhnuté, vyrobené a testované pre veľkú odolnosť, životnosť a kvalitu, Pentagon® sa neustále snaží poskytovať funkčné a inovatívne vybavenie za konkurencieschopné ceny.

 

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Označenie
Cena
Farba
Značka
Šírka
cm cm
Výška / dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Nepremokavosť / vodeodolnosť
mm mm
Priedušnosť (g / m2 / 24 hod)
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál