📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Ako vám prisahá každý policajt a vojak, hneď po vytvorení danej veci (pištole, nôž, ...) je tým najdôležitejším, zohnať si aj príslušné dobré puzdro (tu na teleskopický obušok), v ktorom danú vec pôjde čo najlepšie nosiť.

Ako vám prisahá každý policajt a vojak, hneď po vytvorení danej veci (pištole, korenistý sprej, ...) je tým najdôležitejším zohnať si aj príslušné a dobré puzdro (tu konkrétne na teleskopický obušok), v ktorom danú vec pôjde čo najlepšie nosiť. A to nie len tak hocijako, ale bezpečne, spoľahlivo, rýchlo a pritom s dôrazom na maximálnu ochranu danej veci pred živlami i náhodným stratením.

Rýchla operácia je základ použiteľnosti dobrého puzdra na teleskopický obušok

Tým najdôležitejším faktorom, čo by vás mal u podobného produktu zaujímať, je jeho "operačná rýchlosť", teda doba, za ako dlho sa vám podarí dostať zvolený teleskopický obušok roztiahnutý a do vašej ruky. Čím lepšie to nacvičíte, tým skôr sa po pravidelnom tréningu nemusíte báť, že by ste snáď teleskopický obušok dĺžky 16 "vytiahli pomalšie ako 21" (alebo aj väčšie).

Operačná rýchlosť je ideálne pochopiteľne pri zvolenom puzdre stále trénovať rovnako ako to už asi robíte u pištole a nože, pretože drvivá väčšina lumpov nemáchá pištoľou, ale práve nožom alebo niečím podobným), pretože len tak zaistíte, že obušok automaticky perfektne vytiahnete aj v nie práve špičkovej kondícii, keď budete po tme, chorí, ...

Pohodlie pri puzdre na "teleskopy" poteší vždy

Keďže sa vaše puzdro na teleskopický obušok (s najväčšou pravdepodobnosťou) bude musieť vtesnať na váš osobný opasok či pracovný opasok spolu s ďalším výstrojom (svietidlo, pištole, ...), je zrejmé, že čím ľahšie sa vám bude nosiť, tým lepšie pre vás a vaše dlhodobé pohodlie a zdravie (nikde nič nedrie).

Tie skutočne naozaj najlepšie puzdrá vám nebudú vadiť ani po celodennom nosení.

Vybrať u puzdra odolný materiál alebo vizuálnu kvalitu?

Prakticky všetky dnes existujúce puzdrá na teleskopické obušky sú z umelých materiálov typu Nylon, to ale iste neznamená, že sa nedá naraziť aj na veci kožené či kombinované (skutočný VIP produkt môže kombinovať kov, kožu, i umelý materiál).

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál