📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Condor Outdoor bola založená už v 80. rokoch 20. storočia mužom menom Spencer Tiern, ktorého cieľom bolo ponúknuť zákazníkom kvalitné a odolné outdoorové a taktické vybavenie za dostupné ceny. To teraz prinášame aj vám.

V sortimente taktického vybavenia nájdeme od spoločnosti Condor Outdoor aj puzdrá na náboje. Ide o rôzne platformy a inzerty predovšetkým na brokové náboje, ktoré sú z veľkej časti vyrábané priamo v Spojených štátoch, odkiaľ ich výrobca pochádza. Platformy a inserty jednoducho pripevníte ako k samotnej zbrani, tak aj k ďalším súčastiam vašej výbavy. Sú totiž vybavené suchým zipsom, takže už iba nájsť vo výbave vhodný protikus.

Platformy a inzerty z dielne Condor Outdoor sú väčšinou určené až pre šesť brokových nábojov, pričom do nich môžete vložiť aj iné kompatibilné príslušenstvo, napríklad light sticky. Súčasťou platformy niekedy býva aj tzv. D-krúžok na ľahšie pripevnenie napríklad ku karabíne. Okrem puzdier na náboje u nás od spoločnosti Condor Outdoor nájdete ešte napríklad hydratačné vaky, pokrývky hlavy alebo nosiče plátov.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka