📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Condor Outdoor bola založená už v 80. rokoch 20. storočia a odvtedy trh zásobuje kvalitným taktickým vybavením, doplnkami aj oblečením. Niektoré série produktov výrobcu sú dokonca dodnes vyrábané v Spojených štátoch.

V ponuke oblečenia spoločnosti Condor Outdoor nájdeme aj kvalitné oblečenie, ktoré určite oceníte aj v náročnom teréne. Či už sa jedná o nohavice, tričká alebo čiapky, jednotlivé kúsky vždy spĺňajú to, čo majú, a môžete sa na ne spoľahnúť. Kategória oblečenia Condor Outdoor zahŕňa napríklad šiltovky s panelom zo suchého zipsu na nalepenie nášiviek, ktoré sú navyše vzadu vybavené sieťovinou, vďaka čomu vaša hlava môže dýchať.

Inovatívne sú aj taktické tričká/košele, ktoré sú vyrobené z antistatického a antimikrobiálneho materiálu a sú to funkčné, taktické modely, ktoré svojim nositeľom ponúkajú pohodlie za akýchkoľvek podmienok. Z oblečenia Condor Outdoor môžeme spomenúť ešte multifunkčné šatky, ktoré vás podľa spôsobu použitia môžu ochrániť pred zimou aj horúcim slnkom. Okrem oblečenia máme v ponuke produktov značky Condor Outdoor aj hydratačné vaky, nosné postroje alebo platformy na brokové náboje.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál
Štát