📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Poľská značka Helikon-Tex je dobre známym a spoľahlivým výrobcom taktického a outdoorového oblečenia a vybavenia. Jej portfólio je skutočne široké a už si v ňom vybrala aj česká alebo poľská armáda, rovnako, ako si v ňom môžete vybrať aj vy.

V kategórii prípravy kávy máme pri Helikon-Tex samozrejme na mysli prípravy kávy v outdoore. Vďaka ručnému mlynčeku, hrnčeku a kompatibilnému veku si teraz môžete lahodný energetický nápoj pripraviť kdekoľvek. Mlynček z nerezovej ocele váži len pár stoviek gramov, je veľmi skladný a vďaka tomu si ho pokojne zbalíte do batohu aj na dlhšie túry. Až sa prebudíte v chladnej rannej rose, bude sa vám určite hodiť.

Samotnú kávu si potom môžete pripraviť v hrnčeku French Press Coffee, ktorý má kapacitu 600 ml, a tak si v ňom môžete pripraviť napríklad dve až tri väčšie kávy alebo niekoľko silnejších espress. Kávu si urobte presne tak, ako ju máte radi. Hrnček je vyrobený z kvalitného eloxovaného hliníka, ktorý tak ľahko nepoškriabete, veko k nemu, vybavené nerezovým filtrom, je z nerezovej ocele. Od Helikon-Tex však máme v ponuke aj rôzne druhy oblečenia, výstroja a vybavenia do terénu.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál