📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Poľská značka Helikon-Tex je v našich končinách dobre známa. Dodáva totiž kvalitné taktické a outdoorové vybavenie, ktoré je cenené nielen medzi civilistami, ale aj medzi armádnymi zložkami vrátane tých českých. Skvelý pomer ceny a kvality!

Okrem oblečenia a ďalšieho outdoorového vybavenia ponúkame aj jedálenské potreby, a do tejto kategórie spadajú práve aj hrnčeky. A to hrnčeky ako inak ako outdoorové. Jedná sa o kvalitné nerezové kúsky, ktoré sú ľahké, nezaberajú príliš miesta v batohu a dlho vydržia. A to aj pri menej šetrnom zaobchádzaní, ktoré pri svojich výletoch do prírody môžeme očakávať. Hrnčeky Helikon-Tex sú vyrábané v rôznych kapacitách a prevedeniach.

K dispozícii máme ako samostatné pítka pre poľné fľaše, tak aj sady fliaš s hrnčekom. Samostatnou kategóriou sú potom hrnčeky na kávu, ktoré môžete skombinovať so špeciálnym vekom a získať tak french press sadu na prípravu lahodnej, voňavej kávy kdekoľvek v teréne. Jedinou zmenou je, že hrnček na kávu Helikon-Tex nie je nerezový, ale je vyrobený z eloxovaného hliníka. Od Helikon-Tex u nás však nekúpite len hrnčeky, ale aj batohy, bundy alebo napríklad pokrývky hlavy.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál