📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Helikon-Tex je pôvodom poľský výrobca širokého radu vojenských produktov. Spoločnosť sa najviac zameriava na výrobu oblečenia, batohov a ďalšieho vojenského vybavenia. V súčasnej dobe sa venuje 8 líniám produktov, ako sú napríklad línie urban, patrol, bushcraft, medical či range.

Fľaše spoločnosti Helikon-Tex sú ideálne pre všetkých, ktorí chcú kvalitné produkty za prijateľnú cenu. V súčasnej dobe sú na trhu veľmi obľúbené produktové rady Pathfinder a Tritan. Fľaše radu Tritan sú vytvorené z mimoriadne odolného materiálu, ktorý vydrží rozpätie teplôt od -10 °C do 90 °C. Ďalšou výhodou je aj to, že sú fľaše vyrobené z nezávadného materiálu, ktorý je netoxický a zároveň uchováva vodu dlhšie čerstvú a bez nepríjemného zápachu.

Produktový rad Pathfinder je medzi táborníkmi obľúbený predovšetkým z dôvodu praktickosti a vysokej odolnosti. Kvalitný nerezový materiál vám umožní prevariť vodu priamo vo fľaši, takže vám produkt šetrí miesto v batohu, pretože so sebou nemusíte nosiť ďalšie nádoby. Veľkou výhodou je aj kvalitné nepretekajúce viečko a široké hrdlo, vďaka ktorému je možné nabrať vodu aj z plytkých riek. Skrátka nech siahnete po akejkoľvek fľaši od výrobcu Helikon-Tex, môžete si byť istí, že svojej voľby nebudete ľutovať.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál