📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Wildo pochádza zo Švédska a tak nie je divu, že je jej outdoorový riad nielen kvalitný, ale aj dizajnovo podarený. V ponuke firmy nájdeme praktické jedálenské sady, poľné fľaše a čutory alebo skladacie hrnčeky do prírody.

Jedálenské potreby švédskej značky Wildo zahŕňajú pomerne širokú škálu produktov, ktoré oceníte predovšetkým pri svojich výletoch do terénu. Praktické sú prirodzene jedálenské sady typu všetko v jednom, ktoré zahŕňajú komplexné riešenie pre stravovanie v prírode alebo napríklad v kempe. Jednotlivé produkty sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu, ktorý sa pýši certifikáciou BPA free a neobsahuje teda škodlivý bisfenol A.

Medzi jedálenskými potrebami Wildo však nájdeme aj praktické poľné fľaše – čutory – či napríklad skladacie hrnčeky. Všetky tieto produkty sú veľmi kompaktné a odľahčené, takže vám prakticky nezaberú miesto v batohu a pri túre ich ani takmer nepocítite. Kúpiť si môžete aj praktický spork, teda kombináciu lyžice a vidličky. Produkty Wildo sa chvália škandinávskym dizajnom a kvalitou aj tradíciou od roku 1979.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Jedálenské potreby Wildo®

Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál