📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Švédska firma Wildo vám ponúka doplnky, vďaka ktorým sa môžete najesť kdekoľvek v prírode. Firmu založil už roku 1979 Ingvar Svantesson z mesta Boras, ktorý si uvedomil, že na trhu nemôže nájsť zodpovedajúce jedálenské potreby pre cestovateľov.

Od spoločnosti Wildo máme v ponuke jedálenské potreby, a práve do tejto kategórie sa radia aj skladacie hrnčeky s inovatívnou konštrukciou, ktoré sú dostupné v rôznych farbách a veľkostiach. Skladacie hrnčeky Wildo patria do série s názvom Fold-a-Cup a sú vyrobené z termoplastického kaučuku, ktorý je tvarovo aj tepelne odolný. Navyše výrobca počítal s tým, že v prírode sa k svojmu vybaveniu nebudete vždy správať úplne v rukavičkách, a presne s tým svoje hrnčeky navrhoval.

Hrnčeky Fold-a-Cup sú ľahké a samozrejme aj skladné. Pôvodne boli patentované pre švédsku armádu, ale úspech majú aj medzi civilistami. Sú vhodné pre teplé aj studené nápoje a výhodou je fakt, že boli vyrobené vo Švédsku. Čo sa odrazilo nielen na ich minimalistickom dizajne, ale aj (a to predovšetkým) na kvalite. Okrem hrnčekov si u nás od firmy Wildo môžete kúpiť ešte aj čutory.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál