📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Blúzky sú klasickou súčasťou uniformy vojakov už od pradávna. Doby, kedy slúžili len pre dospelých sú však dávno preč. Dnes sú už možnosti otvorené.

Viete, aká je vrchná časť oblečenia u uniforiem? Áno, správne, je to blúza. V tomto prípade sa nejedná o dámsku časť oblečenia. Blúza je neoddeliteľnou súčasťou uniformy už po veľmi dlhú dobu. Ak niekedy niekoho napadlo, že by takúto blúzu chcel zaobstarať svojmu dieťaťu, má šťastie. Tu je to totiž možné.

Blúza je v tomto slova zmysle časť oblečenia, ktorá pokrýva trup. Teda časť tela od pása nahor vrátane rúk v celej ich dĺžke. Rukáve sa dajú samozrejme vyhrnúť. Blúzky majú veľa vreciek a vychytávok, ktoré sú pre deti výhodou. Je to napríklad vysoká odolnosť tohto oblečenia, ale aj práve prítomnosť vreciek, alebo možnosť použiť blúzu ako pri práci na záhrade, ceste na výlet, tak často aj na grilovačku, alebo inú aktivitu.

Z čoho sú a ako vyberať?

Blúzky sú často vyrábané z bavlny, ale aj umelých vlákien a kombinácie týchto dvoch. Blúza sa môže zapínať buď na gombíky, alebo menej častejšie aj na zips.

Vyberať môžete v širokom množstve strihov a vzorov. ACU, Woodland, ale aj vz. 95. To všetko je dnes možné. Veľkosti sa rozlišujú podľa veku dieťaťa.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál