📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Svetelné technológie sú v dnešnej dobe potrebné nielen u vojenských jednotiek a ochranných zložiek, ale aj v bežnom živote.

Za posledných takmer 50 rokov sa Cyalume stal priekopníkom vo vývoji chemických svetelných technológií.

Cyalume sa zaoberá predovšetkým výrobou a distribúciou chemického svetla, rovnako ako komerčných chemických produktov, ktoré slúžia najviac Severnej a Južnej Amerike a Ázii.

Cyalume Technologies SAS, ktorý sa nachádza na juhu Francúzska v Aix-en-Provence, v blízkosti Marseille, vyrába a distribuuje v Európe, na Strednom východe a v Afrike, vrátane rôznych chemických ľahkých produktov, taktického výcviku prístrojov a zariadení, a niektorých chemických prípravkov .

Produktom s najväčším dopytom od firmy Cyalume sú netoxické svetelné tyčinky, ktoré sú bezpečné za všetkých podmienok a sú používané armádou, vládnymi agentúrami, inžinierskymi sieťami, policajnými útvarmi, hasičskými zbormi, EMS, priemyselnými areály, školami, domovami dôchodcov, nemocnicami, hotelami, kanceláriami a súkromnými domovami. Je to najčistejší, najúčinnejší a jeden z najbezpečnejších spôsobov, ako rýchlo osvetliť priestor; zvlášť keď je u plynu alebo ropy zakázané manipulovať s horľavými materiálmi.

Tyčinky Cyalume poskytujú svetlo v krízových situáciách a je možné ich pripnúť na záchrannú vestu, opasok alebo oblečenie. Obsahujú zelený ChemLight, ktorý sa ručne aktivuje stlačením rukoväte. Sú určené aj na použitie v teplej či studenej vode. Ak je ochranné puzdro odstránené, za rovnovážneho svetla sa ukázalo, že bude tyčinka svietiť až 8 hodín. Tyčinka je viditeľná až 1 námornú míľu (1,9 km) a do 3 míľ (4,8 km) zo vzduchu.

Cyalume nepotrebujú batérie alebo žiarovky a je možno ich jednoducho aktivovať tým, že s nimi udriete na tvrdom povrchu. Cyalume svetelné tyčinky sú ideálne, ak dôjde k výpadku elektrického prúdu. Sú ideálne v odľahlých miestach, pri odhaľovaní kriminality alebo pri rôznych nehodách a majú až 24x vyššiu výdrž než aká je životnosť štandardnej cestnej svetlice pre čiastkovú prácu okolo bodu mrazu. Sú úplne vodotesné a majú životnosť 4 roky.

Medzi najobľúbenejšie produkty firmy Cyalume Techlogies patrí Mini Chemlights, SnapLights, Chemlights, ktoré sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach. Sú vyrábané podľa prísnych smerníc pre kontrolu kvality a vyrábané v USA.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg