📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Cyalume Technologies SAS sídli v juhofrancúzskom Aix-en-Provence a zaoberá sa vývojom a výrobou chemických svetelných technológií, ktoré dodáva do celého sveta. Zákazníci najviac dopytujú netoxické svetelné tyčinky.

Vďaka tyčinkám Cyalume získate svetlo aj v poľných podmienkach a núdzových situáciách. Na prevádzku tyčiniek Cyalume nie sú potrebné žiadne batérie ani žiarovky, stačí s nimi udrieť do tvrdého povrchu a tým ich aktivujete. Netoxické svetelné tyčinky dopytujú od spoločnosti Cyalume inštitúcie, ako sú armády, štátne inštitúcie, policajné útvary, hasičské zbory alebo napríklad nemocnice. Výhodou je, že s nimi môžete osvetliť priestor aj v miestach, kde by použitie horľavých materiálov mohlo mať fatálne následky, napríklad v blízkosti vedenia plynu alebo ropy.

Chemické svetlá Cyalume dokážu podľa konkrétneho typu svietiť približne 8 až 12 hodín. Výnimkou sú infračervené svetlá, ktoré svietia tri hodiny, ale zase majú iné výhody. Celkovo sú svetlá Cyalume skvelým univerzálnym riešením ako pre taktické operácie, tak napríklad pre bezpečné núdzové označenie nepojazdného auta na ceste. Zabalené nepoužité svetlo má životnosť až 4 roky od dátumu výroby.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Chemické svetlá Cyalume®

Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg