📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Batohy patria k najdôležitejším súčastiam outdoorovej výbavy – bez nich by sme asi ani ďaleko nedošli. Tým, že sú batohy tak rozšírené, rozširuje sa aj sortiment a rozsah príslušenstva k nim. Vrátane toho, ktoré nejde zaradiť nikam inam ako pod položku „ostatné“.

Moderné batohy vznikli síce až v priebehu 20. storočia, avšak za posledných 100 rokov sa rozšírili medzi prakticky všetky skupiny obyvateľov. A tak výrobcovia prirodzene premýšľajú, ako ľuďom nosenie batohu spríjemniť a čím všetkým ich ešte vybaviť, aby bolo nosenie batohu čo najpohodlnejšie a samotná batožina čo najpraktickejšia.

Univerzálne využitie

Zatiaľ čo niektoré prvky nami ponúkaného príslušenstva sú špecifické pre konkrétneho výrobcu, väčšina z nich je univerzálna a možno ich využiť bez ohľadu na to, kto vlastne prišiel na trh s tým ktorým modelom batohu. Hovoríme tu napríklad o súčastiach nosných systémov, ako sú bedrové pásy a hrudné či kompresné popruhy, ktoré sú schopné nielen vylepšiť ergonómiu batohu a spríjemniť nám tak jeho nosenie, ale dokonca aj zmenšiť objem prenášaného nákladu. Samozrejme za predpokladu, že v batohu práve nenesiete oceľovú traverzu. Aj keď netušíme, kto by to robil...

Chráňte batoh aj jeho obsah

K dispozícii sú aj držadlá na zips, ktoré môžu uľahčiť rozopínanie a zapínanie batohu v prípade, že vám pôvodné držadlá z nejakého dôvodu nevyhovujú. Alebo ste o ne v náročnom teréne nešťastnou náhodou prišli. Ďalšími kúskami môžete svoj batoh alebo jeho obsah ochrániť pred nepriazňou počasia (krycia plachta či vodeodolný vak) alebo na seba upozorniť okolie (signálna plachta).

Rozšírte taktické schopnosti batohu

Vďaka ďalšej ponúkanej výbave môžete rozšíriť taktické schopnosti batohu, a to predovšetkým o MOLLE systém. Niektorí výrobcovia totiž prišli s inovatívnymi Velcro „mapami“, ktoré dokážu preniesť túto všestrannú väzbu aj tam, kde nie je. Stačí na to len panel so suchým zipsom. Organizačné platformy do batohu zase zaisťujú vyššiu prehľadnosť prepravovaných vecí.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Podkategória príslušenstvo
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál