📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Jednou z odnoží známej spoločnosti Helikon-Tex je značka Direct Action, ktorá sa okrem oblečenia špecializuje na batohy a tašky. Značka ponúka skvelý pomer ceny a kvality a jej produkty nájdu využitie v taktickej oblasti aj outdoore.

Batohy Direct Action sú k dispozícii v mnohých rôznych prevedeniach a farebných kombináciách. Zaujmú až prekvapivým objemom vzhľadom na svoju veľkosť aj univerzálnu využiteľnosť. Sú určené ako na jednodenné, tak aj na viacdenné použitie. Často bývajú kompatibilné s modulárnym systémom MOLLE a sú skutočne všestranné, takže ich využijete pri taktických operáciách, pri outdoorových aktivitách aj v mestskom prostredí.

Direct Action vyrába batohy, ktoré súčasne obsahujú zaujímavé vychytávky, ako napríklad vrecká na hydratačný systém, sieťované vrecká na rôzne drobnosti a nevyhnutnosti alebo bočné vrecká na fľaše. Z kvalitných materiálov, ktoré sú pri batohoch Direct Action použité, možno spomenúť napríklad japonské zipsy YKK. Okrem batohov máme od Direct Action v ponuke napríklad oblečenie alebo rôznu výstroj.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál