📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka Direct Action patrí pod známu spoločnosť Helikon-Tex, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou taktického a outdoorového oblečenia a vybavenia. Priamo Direct Action sa potom zameriava napríklad na batohy a tašky so skvelým pomerom ceny a výkonu.

Od značky Direct Action, patriacej pod giganta Helikon-Tex, u nás nemáme len preslávené batohy a tašky, ale aj kvalitné taktické oblečenie, ktoré využijete kdekoľvek v teréne. Či už sa jedná o nohavice, tričká alebo čiapky, na oblečenie Direct Action sa môžete kedykoľvek spoľahnúť - a navyše aj dobre vyzerá. K dispozícii je napríklad v rôznych kamuflážnych prevedeniach, ale aj v „civilných“ farbách.

Čiapky Direct Action, to sú klasické šiltovky s prevetrávanou (sieťovanou) zadnou časťou, ktoré využijete hlavne v lete. Nohavice a košele sú zase vyrobené z materiálov, ktoré skvele odvádzajú pot od tela a súčasne sú príjemné na dotyk. Napríklad tu máme klasickú kombináciu bavlny so syntetickými materiálmi, pretože samotná bavlna na outdoor skrátka nie je úplne vhodná, pretože drží vodu. Okrem oblečenia máme od Direct Action (Helikon-Tex) aj batohy a výstroj.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka
cm cm
Materiál
Štát