📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Vintage Industries® je odevná značka, ktorá vznikla v roku 1990 v Holandsku a je poriadne ambiciózna. Dnes vyrába ako oblečenie do mesta, tak pracovné odevy. Z voľnočasových odevov potom vyrábajú aj vetrovky. Zásadou je pre túto spoločnosť vytvárať kolekciu, ktorá je moderná, funkčná a zároveň nadčasová. Zámerom je potom dodávať na trh tú najlepšiu kvalitu za férovú a primeranú cenu s dôrazom na detaily, jednoduchosť aj to, aby jednotlivé kúsky zákazníkom padli ako uliate.

Vetrovky z dielne Vintage Industries® sú veľmi ľahké a pritom odolné. Ideálne na cestovanie a turistiku od jari do jesene. Ľahko ich zbalíte aj do malej batožiny, cez deň ich môžete nechať tam a navečer, keď sa ochladí, ich vytiahnuť a obliecť si ich. Vetrovky Vintage Industries® sa obliekajú cez hlavu a sú vybavené veľkým predným vreckom, ktoré nahrádza zapínanie zipsom po celej dĺžke.

Dizajnové vetrovky Vintage Industries® majú rôzne farebné prevedenia od jednofarebných až po maskáčové. V závislosti na konkrétnom modeli disponujú množstvom praktických prvkov vrátane vetracích prvkov v podpazuší, elastického stiahnutia koncov rukávov alebo obalu na zbalenie. Okrem vetroviek máme od Vintage Industries® v ponuke napríklad aj zimné bundy, kraťasy a bermudy alebo nohavice.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Materiál