📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Vintage Industries vyrába funkčné a praktické oblečenie, ktoré sa dobre hodí ako na každodenné využitie, tak na outdoorové výlety, lov alebo napríklad športovú streľbu. Samozrejme môžete očakávať tie najlepšie dostupné materiály.

Bundy Vintage Industries, anoraky nevynímajúc, pôsobia po dizajnovej stránke skutočne „vintage“, čo považujeme za ich výhodu. Okrem toho sú ale taktiež moderné, čo sa týka materiálov. Sú určené do chladného počasia a navyše sú vysoko kvalitné a premyslené. Pre anorakov je typické rozopínanie pod krkom v kombinácii s klokaním vreckom na bruchu, čo je aj prípad anorakov Vintage Industries.

Anoraky značky Vintage Industries sa obliekajú cez hlavu a čo sa týka materiálov, dostanete kombináciu polyesteru s bavlnou, ktorá je ľahká, priedušná a súčasne dobre odvádza vlhkosť. Vďaka nenápadnému dizajnu a prepracovanému strihu navyše padnú každej postave. Ak si zabalíte bundu do batohu, príliš veľa miesta vám tam nezaberie. Od značky Vintage Industries u nás nájdete ešte kraťasy, nohavice alebo napríklad jesenné a jarné bundy.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Materiál