📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Maxpedition sa zameriava predovšetkým na výrobu batohov, tašiek, vreckových organizérov a ďalšieho vojenského príslušenstva. Výrobky spoločnosti sú mimoriadne kvalitné, svoju dôveru v ne vkladajú príslušníci ozbrojených zložiek, okrem iného aj operátori špeciálnych síl.

Univerzálne puzdrá sú v dnešnej dobe mimoriadne vítanou pomôckou na skryté aj viditeľné nosenie takmer akéhokoľvek produktu. Puzdrá od spoločnosti Maxpedition môžete využiť napríklad na nosenie telefónu, viacúčelového náčinia či na skryté nosenie pištole. Puzdrá sú vyrobené z odolnej nylonovej tkaniny, ktorá je vhodná aj na použitie v mimoriadne náročných podmienkach. Ďalšou šikovnou vlastnosťou je aj ľahká údržba a čistenie. Špinavé či zaprášené puzdro stačí utrieť navlhčenou handričkou a je opäť ako nové.

Užívatelia určite ocenia nenápadný vzhľad puzdier, ktoré vďaka svojmu prevedeniu nepriťahujú nechcenú pozornosť. Puzdrá sú tiež veľmi ľahké, pri nosení poskytujú dostatok priestoru a nebudú vám tak brániť v pohybe. Veľkou výhodou je aj kompatibilita s MOLLE systémami, vďaka ktorej je možné tieto puzdrá kombinovať s takmer ľubovoľnou značkou nohavíc.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál