📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Nemecká firma Bonowi vyrába taktické vybavenie vrátane obuškov a tonf, ale aj putá, nepriestrelné vesty, zdravotnícke vybavenie alebo oblečenie. Teleskopické obušky od Bonowi IPE GmbH znamenajú kvalitu, za ktorú si prirodzene priplatíme.

Teleskopické obušky novej generácie od značky Bonowi z nemeckého mesta Mainz sú oproti klasickým obuškom s kužeľovým princípom oveľa odolnejšie, využiteľnejšie a prepracovanejšie. Obušky Bonowi bývajú považované za najlepšie obušky na svete. Sú praktické – jednoducho ich otvoríte švihnutím zápästia alebo jednoducho vytiahnutím konca obušku. Pri otváraní a zatváraní obušku nebudete počuť žiadne cvakanie ani iné kovové zvuky.

Gumová rukoväť a gumové tesnenie absorbujú energiu spätného rázu a hlavným materiálom je vysoko kvalitná nemecká ľahká oceľ, ktorá je ľahká, ale súčasne pevná a odolná. Tieto obušky používajú policajné zložky po celom svete, ale zaobstarať si ich môžete aj vy, a to na sebaobranu vo chvíli, keď na vás, člena rodiny alebo napríklad domáceho maznáčika niekto zaútočí. Obušky sú veľmi efektívne na obranu ako pred ľudským útočníkom, tak pred agresívnym zvieraťom.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Teleskopické obušky Bonowi®

Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka rozloženého
cm cm
Dĺžka zloženého
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál