📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Bonowi sú teleskopické obušky novej generácie. Sú oveľa odolnejší, využitelnější a prepracovanejší, než klasické s kužeľovým princípom. Je potrebné spomenúť, že si za tieto výhody poplatíme.

Nemecká firma Bonowi IPE® GmbH (IPE = International Police Equipment) existuje už vyše 25 rokov a vyrába nielen kvalitné obušky a tonfy, ale aj putá na ruky, oblečenie, nepriestrelné vesty a zdravotné vybavenie.

To, čo začalo pred 25 rokmi firmou BONOWI RMS (Rettungs-Mehrzweck-Einsatzstock) sa počas rokov neustále a dôsledne vyvíjalo a to firme zabezpečilo vedúce postavenie na trhu v oblasti policajného vybavenia v Nemecku a niekoľkých priľahlých krajinách. Vďaka výnimočnej kvalite produktov sa meno Bonowi® dostalo aj do krajín mimo Európu, takže Bonowi IPE® vybavilo okrem iného polícii v Číne, v Afganistane, v Spojených Arabských Emirátoch aj v Ekvádore.

Hoci hlavným zameraním Bonowi IPE® sú obušky, ponúka firma širokú škálu produktov. Vyvíja napríklad moderné putá a nepriestrelné vesty, ktoré sa používajú v celej Európe v policajných a vojenských jednotkách. Menej známym faktom je, že v Bonowi IPE® vyvinuli rad ultramoderných elektronických zariadení pre Bundeswehr, ktoré sa používajú v zahraničí.

Dnes Bonowi IPE® vyvíja a vyrába produkty v nemeckom Mainz s tímom 22 zamestnancov, ako aj v spolupráci s mnohými externými firmami po celom svete.

 

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka rozloženého
cm cm
Dĺžka zloženého
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál