📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Kvalitnú taktickú a vojenskú obuv dodáva kalifornský výrobca Original S.W.A.T. na trh už od roku 1999. Teraz si aj vy môžete kúpiť topánky, ktoré nerobia kompromisy a vyberajú si ich ako armády, tak aj integrované záchranné systémy.

Taktické a vojenské topánky americkej značky Original S.W.A.T. nájdu svoje využitie predovšetkým vo vojenských a policajných jednotkách. K dispozícii sú rôzne strihy a modely, od tých najvyšších cez členkové až po nízke. A to podľa toho, na aký účel sa topánky chystáte využívať. Vďaka svojej anatomickej konštrukcii, podrážke tlmiacej nárazy a komfortnému prevedeniu dochádza u nositeľov tejto obuvi k výrazne pomalšiemu nástupu únavy chodidiel pri dlhších pochodoch.

Topánky Original S.W.A.T. zaradené do kategórie taktickej a vojenskej obuvi však nie sú určené len pre profesionálov, ale využijú ich aj civilní nadšenci do outdoorových aktivít, ktorí túžia po kvalitných topánkach bez kompromisov a súčasne vyžadujú ich decentné a nenápadné prevedenie. Na topánky Original S.W.A.T. sa môžete spoľahnúť ako z hľadiska použitých materiálov, tak aj z hľadiska technológií, a to ako vlastných, tak aj prevzatých od iných výrobcov.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál