📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Americká značka Original S.W.A.T. sa na výrobu obuvi zameriava už od roku 1999. Špecializuje sa predovšetkým na taktické a vojenské topánky, ale v jej ponuke nájdeme aj modely pre outdoorové alebo všeobecne pracovné účely.

Original S.W.A.T. je firma, ktorá pochádza z Kalifornie. Jej doménou sú kvalitné a odolné topánky pre profesionálov, ale aj nadšencov do outdooru, ktorí si uvedomujú, že práve obuv je zásadným prvkom úspechu ich túry po prírode. Topánky značky Original S.W.A.T. využívajú ako príslušníci ozbrojených zložiek, tak aj pracovníci fyzicky náročných a vyčerpávajúcich profesií. Obuv od amerického výrobcu má totiž okrem iného aj množstvo bezpečnostných prvkov.

Veľká časť sortimentu topánok Original S.W.A.T. sa môže chváliť tým, že neobsahuje žiadne kovové prvky. Taká obuv sa potom skvele hodí napríklad na využitie na letisku, kde neaktivuje letiskové brány. Podrážka obuvi Original S.W.A.T. je navyše často vyrobená z kvalitnej tvrdenej gumy, ktorá je odolná voči oderu, olejom alebo benzínu. Original S.W.A.T. u svojich topánok využíva moderné technológie a vybrať si môžete z vysokých, členkových aj nízkych modelov.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál