📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka Direct Action patrí do portfólia firmy Helikon-Tex, ktorá je preslávená kvalitou a šíri sortiment v oblasti taktického a outdoorového oblečenia a vybavenia. Direct Action konkrétne ponúka hlavne batohy, ale aj ďalšiu výbavu a doplnky.

Z ochranných pomôcok značky Direct Action u nás kúpite aj strelecké rukavice, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo v tejto kategórii môžete zohnať. A navyše ešte za prijateľnú cenu. Direct Action ponúka rukavice z pravej alebo umelej kože, ktoré ochránia strelca často nielen pred mechanickým poranením, ale v prípade pravej kozej kože aj pred popáleninami. Vybrať si môžete z odľahčenejšej aj pevnejšej varianty, presne podľa svojich požiadaviek.

Bez ohľadu na typ sú strelecké rukavice Direct Action veľmi odolné, priedušné a súčasne ľahké. Aj keď ich budete mať nasadené, cit v rukách vám zostane, takže ich nosenie rozhodne nie je na úkor jemnej motoriky. Mnohé zo streleckých rukavíc Direct Action sú navyše kompatibilné s dotykovými obrazovkami. Okrem streleckých rukavíc ponúkame od Direct Action aj balistickú ochranu, oblečenie alebo batohy.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál