📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Nielen samotné spacie vaky, ale aj teplé zimné oblečenie, to všetko dodáva na trh firma Snugpak a navyše vo vysokej kvalite. Ide o posledného z výrobcov spacích vakov vo Veľkej Británii a nie je preto divu, že si Briti ich výrobky rozmaznávajú.

Firma Snugpak sídli v pamiatkovo chránenom mlyne postavenom v roku 1800 na okraji Yorkshire v severnom Anglicku. Je poslednou firmou, ktorá vyrába časť produkcie spacích vakov priamo v Británii a jednou z posledných v Európe vo výrobe zimných odevov.

Dokonalá symbióza techniky a prírody

Výrobný tím v závode v Yorkshire kombinuje moderné, počítačom riadené šitie a ručnú šijaciu techniku. Čo sa týka oblečenia produkovaného firmou Snugpak, rozhodne nemožno hovoriť o módnom hite, v ktorom by sa dalo chodiť do baru, ale pre praktické použitie v drsných prírodných podmienkach možno vybavenie od firmy Snugpak jedine odporučiť. Ďalej môžeme hovoriť o veľkej výhode vďaka možnému minimalistickému zbaleniu bundy. Šetrí teda nielen Vašu peňaženku, ale aj priestor.

Vybavenie aj pre začiatočníkov

Ak niekto s potulkami po prírode len začína, alebo si nemôže dovoliť minúť veľké čiastky za outdoorové vybavenie, ale zháňa sa po novom spacáku, potom pre neho bude určite tým pravým riešením trojsezónny spací vak Snugpak Sleeper Extreme. Ak teda máte napätý rozpočet, ale napriek tomu zháňate kvalitný spacák z odolných materiálov, v ktorom nezmrznete, keď teploty spadnú k nule, Sleeper Extreme od Snugpaku by mohla byť vaša voľba. Nízka cena je ale vykúpená váhou a rozmermi, takže to rozhodne nie je spacák pre tých, ktorí balia naľahko a minimalisticky. Zďaleka však nejde o váhovo najvýraznejšie outdoorové vybavenie na trhu.

Firma Snugpak sa zameriava nielen na výrobu oblečenia a spacákov, ale takisto sa zaoberá výrobou stanov a najrôznejšieho vybavenia pre camping, teda aj kvalitné hliníkové fľaše s dvoma uzávermi, rukavice, prikrývky, uteráky a mnoho ďalšieho vybavenia.

Z ponuky stanov sa môžeme rozhodnúť medzi 7 typmi, ktoré majú praktické sfarbenie, ktoré splynie s prírodným terénom. Vďaka vysokej kvalite a relatívne praktickým rozmerom a váhe sa z produktov značky Snugpak stáva vítaný spoločník aj do nie celkom priaznivých vonkajších podmienok.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Podkategória príslušenstvo
Nosnosť
kg kg
Dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Hrúbka
cm cm
Dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Pre výšku postavy
cm cm
Extrémna / minimálna teplota
°C °C
Komfortná teplota
°C °C
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Nepremokavosť / vodeodolnosť
mm mm
Nepremokavosť / vodeodolnosť tropika
mm mm
Vodeodolnosť podlážky
mm mm
Priedušnosť (g / m2 / 24 hod)
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Náplň
Materiál