📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Firma Snugpak je britská firma so sídlom v severnom Anglicku, ktorá sa zameriava na výrobu oblečenia, spacákov, stanov a ďalšieho vybavenia nevyhnutného pre camping. Za zmienku stojí predovšetkým unikátna výrobná technika, pri ktorej výrobca kombinuje počítačom riadené šitie so šitím ručným.

Deky od spoločnosti Snugpak sú mimoriadne ľahké, odolné a poskytujú príjemné teplo. Táto pohodlná obdĺžniková deka je vyrobená z nepremokavého materiálu, ktorý vás udrží v suchu aj v prípade nepríjemných dažďových prehánok. Veľkou výhodou je skvelá izolácia, takže vám nazhromaždené teplo nebude nikudy unikať. To samozrejme platí aj v prípade silného vetra, pred ktorým vás deka Snugpak taktiež ochráni.

Ako sme už spomenuli na začiatku, veľkou prednosťou deky je jej váha. Deka váži iba 700 g, čo z nej robí ideálneho spoločníka na potulky prírodou. Výhodou je aj prenosný obal, do ktorého deku zložíte behom pár sekúnd a potom ju môžete pripevniť na vaše vybavenie, takže vám nebude zaberať žiadne miesto v batohu. Pri výrobe bola použitá špeciálna technológia Travelsoft Insulation (ultraľahké, vysoko kvalitné vlákna), ktorá vám zaistí maximálny možný výkon.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál