📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka TBS Outdoor bola založená roku 2012 vo Veľkej Británii s cieľom vyrábať kvalitné a odolné produkty na pobyt vonku. Outdooroví nadšenci ocenia jej nože, jedálenské potreby a riad. Sortiment spoločnosti je vyrábaný z materiálov z Európy a USA.

Riady a ešusy od spoločnosti TBS Outdoor sú praktickým riešením pre vonkajšie varenie. Či už sa chystáte do lesa alebo do kempu, produkty TBS Outdoor z tejto kategórie rozhodne využijete. Teplé jedlo, kávu či čaj oceníte nielen v jesenných plieskaniciach, ale vlastne kedykoľvek. V ponuke TBS Outdoor nájdete aj sady ešusov a hrnčekov. Bez ohľadu na model sú ešusy a riady od tejto značky kvalitné, odolné a praktické.

Na výrobu riadu a ešusov využíva TBS Outdoor hlavne nerezovú oceľ, ktorá je odolnejšia (a viac-menej aj zdravšia) ako hliník, ktorý sa na tieto účely používa bežne. Súčasťou niektorých radov je dokonca aj kompaktný liehový varič, ktorý je ideálnym riešením na varenie a ohrev vody v prírode. Okrem riadu a ešusov ponúkame v našom sortimente jedálenské príbory alebo variče TBS Outdoor.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál