📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka TBS Outdoor sa zameriava na výrobu produktov na pobyt vonku. Jej špecializáciou sú nože, ale v ponuke nájdete aj napríklad jedálenské potreby a riad. Materiály používané na výrobu jednotlivých kúskov pochádzajú výhradne z Európy alebo USA.

Portfólio jedálenských potrieb od spoločnosti TBS Outdoor je pomerne široké. Značka, ktorá vznikla len nedávno – roku 2012 – vo Veľkej Británii, má vo svojej ponuke napríklad hrnčeky, jedálenské príbory, fľaše, riad a ešusy či variče a grily. Všetky produkty sú koncipované tak, aby ste si ich so sebou mohli vziať von. Sú skrátka určené pre všetkých nadšencov do outdoorových aktivít, ktorí pre svoje výlety vyžadujú kvalitné vybavenie.

Na výrobu riadu využíva TBS Outdoor predovšetkým nerezovú oceľ, ktorá je oveľa odolnejšia ako bežne používaný hliník. Jednotlivé riady TBS Outdoor sú ľahké a skladné, tak, aby sa vám dobre nosili v batohu, kde po mnohých kilometroch chôdze cítite každý kilogram navyše. Svoje produkty firma TBS Outdoor navyše neustále inovuje a dôležité sú pre ňu kvalitné materiály, ktoré vydržia, za dostupnú cenu.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál