📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť NFM® vznikla v Nórsku ako výrobca taktického oblečenia a výstroja už v roku 1996. Vtedy ju založili štyria vojaci nórskej národnej gardy, ktorým príliš nevyhovovalo občas nie príliš prakticky riešené erárne vybavenie. Začali tak vyvíjať vlastné a výsledkom boli okrem oblečenia a ďalšie výstroje aj vrecká a puzdrá na strelivo, zásobníky a ďalšie potrebné vybavenie.

Rovnako ako oblečenie a ďalšiu výstroj značky NFM® sú aj puzdrá a vrecká tejto značky testované v drsnej škandinávskej prírode. Tá svojim terénom, podnebím aj blízkosťou mora predstavuje ideálny priestor na oddelenie zrna od pliev. Ako zákazník – či už vojak alebo civilista – tak máte istotu, že sa k vám dostane len to najlepšie. Ostatne výskum spoločnosti NFM® začala čoskoro potom, čo firmu založili štyria jej členovia, financovať nórska armáda.

V kategórii puzdier a vreciek z ponuky spoločnosti NFM® nájdete predovšetkým rôzne sumky a puzdrá, či už na zdravotnícke vybavenie, alebo na zbrane a doplnky vrátane granátov, zásobníkov a streliva. Samozrejmosťou je vysoká odolnosť a výdrž aj v tých najextrémnejších podmienkach. Z portfólia NFM® si na našom e-shope vyberiete napríklad aj minimalistické, funkčné a odolné oblečenie.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Puzdrá, vrecká NFM®

Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál