📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Protection Group chráni svojimi výrobkami profesionálov v prvých líniách už od roku 2013. Na trh dodáva predovšetkým nepriestrelné a balistické vesty, ale aj pláty a helmy. Jednotlivé produkty dokáže navrhovať dokonca aj na mieru.

Protection Group je dánsky výrobca taktického vybavenia pre profesionálov, najmä pre tých v prvých líniách. Tým už od roku 2013 dodáva najmä vysoko kvalitné nepriestrelné vesty a balistické helmy, ktoré chránia vojakov aj policajtov.

Čisto dánska spoločnosť

Punc kvality dodáva produktom značky Protection Group aj fakt, že ich výrobca je čisto dánskou spoločnosťou so sídlom v dánskom meste Randers. Všetky svoje portfólia navyše Protection Group vyrába buď v Dánsku, alebo inde v Európe.

Vybavenie pre profesionálov

Protection Group na svojich stránkach hrdo uvádza, že nikdy nebude najväčším predajcom či dodávateľom vo svojom odbore, a to z toho prostého dôvodu, že odmieta predávať „lacné krámy z pochybných krajín“. Firma sa rozhodla, že sa vzdá vízie ohromných tržieb a ziskov, aby mohla napĺňať svoju misiu.

Výroba na mieru

Dáni dokážu zrealizovať dodávky väčších objednávok vo veľmi krátkom čase. A navyše jednotkám polície a armád, súkromným bezpečnostným službám, strážnym a bodyguardom dokážu navrhnúť vesty, helmy a balistické pláty na mieru. V závislosti na špecifikáciách zákazníka a konkrétnych rizikách, ktoré tieto riešenia musia zastaviť.

Materiály od preverených dodávateľov

Materiály na výrobu svojich produktov získava Protection Group výhradne od preverených dodávateľov, medzi ktorých patrí Teijin (Twaron), DSM (Dyneema), Dupont (Kevlar) alebo Honeywell (Spectra). Všetky navrhnuté riešenia sú pred použitím testované v interných aj medzinárodných laboratóriách, ako sú napríklad Chesapeake v USA alebo Aitex v Španielsku.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Označenie
Cena
Farba
Kategória
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál