📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Príslušenstvo ku karimatkám je bohužiaľ podceňovanejší, než by sa čakalo. Niektoré druhy príslušenstva môžu pomôcť s neľahkými situáciami, uľahčiť fungovanie.

Poznáte ten pocit bezmocnosti? Ste vonku, chystáte sa na prespanie v prírode. Vytiahnete svoju karimatku, chcete ju nafúknuť, ale ako sa zdá, karimatka uchádza. Čo s tým? Alebo keď chcete karimatku zbaliť do batohu, ale spomeniete si, že ste vlastne stratili obal? Takých nepríjemných situácií môže byť veľa. Našťastie existuje táto kategória, ktorá Vám dokáže pomôcť s riešením. Ako?

Kategória Príslušenstvo ku karimatkám ponúka presne to, čo potrebujete - riešenie, pomoc. Nájdete tu najrôznejšie príslušenstvo ku karimatkám. Či už sa jedná o obaly, náhradné diely, alebo o lepiace sady. Obaly vyberajte podľa veľkosti a typu karimatky. Rôzne typy - nafukovacia, penová, majú rôzne tvary a veľkosti, tak aby ste vybrali správne. U lepiacich sád si nemusíte dávať pozor prakticky na nič. Majú všetko, čo by mať mali. Alkoholový odmasťovač, samotné nálepky. Sady sú navyše veľmi malé.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Označenie
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál