📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Americká spoločnosť ATSKO/SNO-SEAL dodáva na trh impregnácie nielen na obuv už od roku 1933, kedy predstavila prvú impregnáciu z včelieho vosku. Na svojom konte však má aj iné unikáty, ako napríklad pracie prostriedky na outdoor.

Pracie prostriedky ATSKO sú k dispozícii v rôznych veľkostných variantoch a určené sú predovšetkým pre outdoorové oblečenie z akýchkoľvek materiálov, či už prírodných alebo syntetických. Výhodou týchto pracích prostriedkov je fakt, že v oblečení nezanechávajú žiadne rezíduá. Vaše oblečenie tak bude po praní dokonale čisté. Pracie prostriedky ATSKO Sport-Wash sú navyše dostatočne účinné, aby odstránili pachy aj tie najodolnejšie škvrny.

Pri funkčných materiáloch sa praním obnovuje ich vodoodpudivosť a priedušnosť. U nenasiakavých vlákien tkanín, ktoré odvádzajú telesnú vlhkosť na povrch, podporuje vzlínavosť. Pre svoje správne fungovanie využívajú pracie prostriedky ATSKO nanotechnológie. Výhodou je tiež to, že tieto prostriedky neobsahujú žiadne bielidlá ani fosfáty, voňajúce alebo zjasňujúce UV-prísady ani zmäkčovadlá textilu. Od spoločnosti ATSKO máme k dispozícii aj impregnácie na obuv či na outdoorové oblečenie.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka