📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Americký výrobca Condor Outdoor prináša od 80. rokov na trh oblečenie a taktické vybavenie, ktoré poteší každého fanúšika outdoorových aktivít, ale napríklad aj poľovníkov alebo lovcov. Mnohé produkty značky sú dokonca dodnes vyrábané v USA.

Pokrývkami hlavy Condor Outdoor máme na mysli predovšetkým šiltovky, ktoré máme v ponuke v rôznych farebných prevedeniach. Ich súčasťou býva aj panel zo suchého zipsu čiže velcro panel (často s logom výrobcu), na ktorý si môžete prichytiť nášivku podľa vlastného výberu. Šiltovky Condor Outdoor vás ochránia pred horúcim slnkom a navyše aj dobre vyzerajú. Okrem toho sa vám v nich nebude potiť hlava, pretože v zadnej časti sú spravidla tvorené sieťovinou.

Taktické šiltovky Condor Outdoor sú univerzálnej veľkosti - svojej hlave ich môžete prispôsobiť nastaviteľným remienkom v zadnej časti. V neposlednom rade oceníte aj štýlový dizajn v rôznych kamuflážnych variantoch. Okrem šiltoviek máme od spoločnosti Condor Outdoor v ponuke aj platformy na brokové náboje, taktické tričká alebo napríklad hydratačné vaky.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál
Štát