📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Grécka firma Pentagon Tactical dodáva na trh taktické a vojenské vybavenie, obuv a oblečenie a ide jej to skvele. Spoločnosť sídliaca v Solúne tak svoj tovar dodáva nielen civilistom, ale hlavne armádam. Preto sa tu na kvalitu môžete spoľahnúť.

Vojenské batohy od spoločnosti Pentagon Tactical sú prirodzene kompatibilné s modulárnym príslušenstvom MOLLE, aj keď využiť ich môžete nielen na taktické, ale aj na civilné účely. Vyrobené sú z materiálov odolných voči oderu a roztrhnutiu a samozrejmosťou je precízne spracovanie, ktoré musí kvalitou zodpovedať potrebám armád. Časť batohov je vybavená praktickým vreckom na hydratačný vak či prieduchmi na hydratačnú hadičku. Pri pití tak batoh vôbec nebudete musieť dávať dole z chrbta.

Pretože sa jedná o taktické vybavenie, sú batohy značky Pentagon Tactical dostupné buď v kamuflážnom variante, alebo v nejakej neutrálnej, prírodnej farbe. Vďaka tomu zostávajú v teréne nenápadné - ale napriek tomu stále vhodné na civilné použitie, či už v meste alebo pri prechode horského hrebeňa. Civilnú verziu batohov máme tiež, a to hlavne v sérii Akme. Okrem batohov u nás z portfólia značky Pentagon Tactical nájdete taktiež napríklad bundy, tričká alebo výstroj.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Podkategória
Objem (l)
l l
Materiál