📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Combat Systems®, ktorá donedávna patrila pod firmu TF Corp s.r.o., sa od roku 2015 zaoberá výrobou predovšetkým taktického a bojového oblečenia, viest, opaskov, puzdier, vreciek, sumiek a balistických doplnkov. Vznikla ako nástupca textilnej firmy Combat Shield, ktorá vznikla už v roku 1993 a tak technický textil, výstroj a odevy pre ozbrojené zložky vyrába už takmer tridsať rokov.

V segmente outdoorového vybavenia vyrába Combat Systems® univerzálne puzdrá rôznych veľkostí, ktoré sú kompatibilné s modulárnym systémom MOLLE. Zároveň sú odolné, a tak vás nesklamú ani v tých najnáročnejších situáciách, či už ste profesionálny vojak alebo nadšenec do military. Pri výrobe bol kladený dôraz na praktickosť vnútorného usporiadania.

A za zmienku rozhodne stojí aj to, že Combat Systems® je jedna z mála textilných firiem, ktorá zachovala kompletnú výrobu v Českej republike. Jednotlivé puzdrá môžu byť vybavené zipsami renomovanej značky YKK® a na svoju veľkosť majú nízku hmotnosť, čo sa môže hodiť v akejkoľvek misii. Okrem outdoorového vybavenia máme od Combat Systems® v sortimente ešte napríklad taktické a bojové opasky, prvky balistickej ochrany alebo dokonca výstroj pre psov.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál