📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Petreq Tactical Equipment je česká značka taktického a outdoorového oblečenia a príslušenstva, ktorá sa zameriava na kombináciu armádnej kvality, jednoduchosti, funkčnosti a nevšedného vzhľadu svojich výrobkov, medzi ktoré patria napríklad šatky či topánky.

V kategórii oblečenia sa Petreq Tactical Equipment orientuje na army a military módu, ale dizajnovo často aj s presahom do civilného sektora. Vďaka tomu sú jej produkty obľúbené aj medzi nadšencami do outdoorových aktivít. Samozrejmosťou sú umerané farby či kamuflážne prevedenie, čo sa vám do prírody bude rozhodne hodiť. V ponuke máme napríklad maskovací šál (baracudu) z výstroja Armády Českej republiky, takže sa netreba čudovať, že je k dispozícii iba v klasickom maskovacom vzore 95.

Oblečenie od Petreq Tactical Equipment je vyrábané výhradne z prémiových materiálov a ocenia ich okrem iného aj lovci alebo hráči airsoftu či paintballu. Vďaka maskáčovému vzoru potom jednotlivé kúsky môžete použiť pokojne aj ako dodatočné maskovanie zbrane, napríklad pri love. Okrem oblečenia potom značka Petreq dodáva na trh ešte napríklad vojenskú obuv.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál