📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka MFH je jednou zo štyroch značiek, ktorú vlastní nemecká veľkoobchodná firma Max Fuchs. Ide o značku, ktorá svojim zákazníkom dodáva tovar so skvelým pomerom ceny a výkonu. Zameraná je predovšetkým na civilný outdoorový sektor.

Okrem iného outdoorového vybavenia máme od značky MFH aj oblečenie, ktorým vás tento výrobca odeje pokojne od hlavy až po päty. Ako vrchnú vrstvu si môžete obliecť bundu alebo blúzku, samozrejme v meraných prírodných či dokonca kamuflážnych farbách, to aby ste boli v teréne nenápadní. Máme tu ale aj pokrývky hlavy, a to ako šiltovky, tak aj zimné čiapky.

Nohavice od MFH ponúkame buď samostatne, alebo v komplete s blúzou. Tričká potom máme s krátkym aj s dlhým rukávom, či už v kamuflážnych prevedeniach, prípadne napríklad ako klasické ruské námornícke tričko. A hoci sa jedná o nemeckú značku, dostal sa do jej portfólia aj klasický český armádny vzor 95. Okrem oblečenia u nás od značky MFH nájdete ešte taktické vybavenie, survival vybavenie, náradie, nože alebo napríklad moskytiéry.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Kategória
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál