📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Gold Eck Textile, ktorá značku Carinthia vlastní, existuje už 75 rokov, z toho viac ako štvrťstoročie operuje v segmente outdoorového vybavenia, predovšetkým spacákov. Vysokú kvalitu týchto výrobkov zaisťuje nielen dlhá tradícia.

Okrem svojich preslávených spacákov vyrába Carinthia tiež špičkové oblečenie do terénu, ktoré bolo často pôvodne určené hlavne pre príslušníkov ozbrojených zložiek, ale ktoré si pokojne môžete kúpiť aj vy ako civilisti – pokiaľ teda chcete kvalitu bez kompromisov. Bundy aj nohavice Carinthia využívajú tie najmodernejšie materiály a technológie, a vďaka tomu sú funkčné a máte tak istotu, že nezlyhajú práve vo chvíľach, kedy ich budete najviac potrebovať.

Carinthia má v ponuke dokonca aj bundu, ktorá svojou úpravou znižuje možnosť detekcie pomocou prístrojov na nočné videnie. Produkty Carinthia sú často určené aj do extrémnych teplôt a do nie práve prívetivého prostredia, pretože vďaka špecifickej materiálovej skladbe výborne izolujú. Oblečenie Carinthia môže byť dokonalým spoločníkom pre akékoľvek ročné obdobie.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál