­čôó Pos├║vame sa ─Ćalej: TopÔÇôArmyShop men├ş meno na Rigad! Chcem si pre─Ź├şta┼ą viac
Zobrazi┼ą filter produktov
Magaz├şn ─Źl├ínky
Ako na spr├ívnu impregn├íciu outdoorov├ęho vybavenia
─îas ─Ź├ştania: 4 min├║ty12. j├║na 2024
Ako na spr├ívnu impregn├íciu outdoorov├ęho vybavenia
Impregn├íciu je mo┼żn├ę definova┼ą ako proces, pri ktorom s├║ obnovovan├ę vodeodoln├ę vlastnosti tkan├şn. V na┼íom pr├şpade outdoorov├ęho oble─Źenia, obuvi, batohov ─Źi stanov. Aby si vybavenie zachovalo svoju vodeodolnos┼ą a funk─Źnos┼ą, pre ktor├║ sme si ho kupovali, je nutn├ę mu venova┼ą pravideln├║ starostlivos┼ą. V tomto ─Źl├ínku si uk├í┼żeme, ako na impregn├íciu outdoorov├ęho vybavenia.
Vodeodoln├ę vybavenie. Udr┼ż├şme v├ís v suchu!
─îas ─Ź├ştania: 5 min├║t11. j├║na 2024
Vodeodoln├ę vybavenie. Udr┼ż├şme v├ís v suchu!
Letn├ę dobrodru┼żstv├í b├Żvaj├║ neoddelite─żne spojen├ę s vodou. Udr┼żte seba aj svoje cenn├ę outdoorov├ę vybavenie v suchu za ak├Żchko─żvek podmienok s na┼í├şm vodeodoln├Żm, vodotesn├Żm a nepremokav├Żm vybaven├şm od oble─Źenia cez puzdr├í na elektroniku a vodeodoln├ę vaky a┼ż po nepremokav├ę ┼ż─Ć├ír├íky ─Źi potreby pre vod├íkov.
Nastala sez├│na grilovania a varenia v pr├şrode!
─îas ─Ź├ştania: 5 min├║t7. j├║na 2024
Nastala sez├│na grilovania a varenia v pr├şrode!
M├┤┼żeme sa radova┼ą, sez├│na grilovania a outdoorov├ęho varenia je tu! A tie┼ż sez├│na trekovania, kempovania, presp├ívania pod ┼íir├íkom a ─Ćal┼í├şch dobrodru┼żstiev, ku ktor├Żm outdoorov├ę varenie patr├ş. Ak├Ż typ grilu alebo vari─Źa je ale vhodn├Ż pr├íve pre v├í┼í typ dobrodru┼żstva? To si rozoberieme a porovn├íme v tomto ─Źl├ínku.
Doprava zadarmo od 200 ÔéČ
97 % tovaru je na sklade
Garancia vr├ítenia pe┼łaz├ş
Kamenn├ę predajne
Filter
Dostupnos┼ą
Cena
ÔéČ ÔéČ
Farba
Zna─Źka
Materiál