📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Holosun, ktorá bola založená v roku 2013, si hneď od začiatku kládla za cieľ dodávať na trh tú najlepšiu zbraňovú optiku. Dnes sa skutočne jedná o špičku v odbore, ktorá si získala obľubu medzi športovými strelcami, ale aj medzi lovcami.

Jednou z kategórií zbraňovej optiky, ktoré Holosun vyrába, je aj kategória mikro kolimátorov. Ich prednosťou sú kompaktné rozmery a súčasne kvalitné a odolné spracovanie. Väčšina kolimátorov značky Holosun disponuje batériou, ktorá s prehľadom vydrží fungovať aj 50 tisíc hodín. Je to aj vďaka funkcionalite automatického vypnutia, ktorá v prípade nečinnosti kolimátor vypne po desiatich minútach.

Mikro kolimátory Holosun sú konštruované bez paralaxy, čo znamená, že sa do nich nemusíte pozerať v osi optiky. Podľa vašich potrieb si pri nich môžete nastaviť aj intenzitu jasu. Výhodou je tiež univerzálna montáž kompatibilná z veľkej časti s akoukoľvek picatinny/weaver lištou. Konštrukcia kolimátorov navyše vydrží silné spätné rázy. Okrem mikro kolimátorov Holosun u nás ponúkame aj napríklad pištoľové kolimátory tejto značky.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál
Priemer tubusu
mm mm
Solárny panel
Veľkosť zámerného obrazce
MOA MOA