📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Karimatky Therm-a-rest sú vo svojom obore pojmom. Niet divu, veď ich americký výrobca oslávil polstoročie od svojho založenia. Hoci karimatky z USA (prípadne írskej pobočky) nie sú najlacnejšie, výrobca na ne poskytuje doživotnú záruku.

Americká firma Therm-a-rest vyrába karimatky už desiatky rokov a už od svojich počiatkov patrí k špičke vo svojom odbore. Tieto podložky na spanie sa môžu pýšiť nízkou hmotnosťou, skladnosťou a súčasne aj vysokým tepelným koeficientom (číslom R). Všeobecne platí, že čím vyšší koeficient, tým lepší izolant daný materiál je. A karimatky Therm-a-rest svoju funkciu nielen v tomto ohľade zvládajú skutočne dobre.

Vďaka svojim parametrom sú karimatky Therm-a-rest určené na pohodlnejšie spanie aj v náročnejších podmienkach. Navyše sú vyrábané z odolných materiálov, čo prirodzene zvyšuje ich životnosť. Vďaka patentovanému rebrovaniu sú navyše tieto karimatky mäkké a vďaka drážkam ďalej rastú ich izolačné vlastnosti. Sú tak dokonalým spoločníkom pre vaše outdoorové výlety.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Hrúbka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál