📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Spoločnosť JTG® sa sústredí na výrobu nášiviek tým správnym, moderným spôsobom. Ako nášivky vyzerajú a čo ponúkajú?

Ako sa najlepšie odlíšiť od zvyšku skupiny? To môže platiť ako v profesionálnom, tak aj osobnom živote. Kedysi dávno sa jednotlivé vojenské jednotky líšili napríklad farbou šiat, helmicami a ďalšími. Následne sa okrem rozdielne uniformy začali jednotlivým jednotkám prispôsobovať farby koncov golierov, až nakoniec prišlo to, čo poznáme dnes všetci.

Nášivky sú najčastejšou vojenskou záležitosťou, ktorú si prevzala široká verejnosť. Po nasadení si vojaci brali nášivky svojich jednotiek, aby tak uctili pamiatku padlých kamarátov. Táto tradícia sa tiahne od pradávna. Toho sa samozrejme chytili niektorí výrobcovia a začali v reakcii na dopyt širokej spoločnosti vytvárať napríklad bundy už s nášivkami RAF a podobných jednotiek. Tak išiel čas, až sa nášivky stali úplne bežnou vecou, ktorá už nepatrí výlučne ozbrojeným zložkám.

Riešenie JTG®

Nemecká spoločnosť JTG® patrí medzi tie, ktoré vyrábajú nášivky trochu inak. Na rozdiel od klasického tkaného riešenia sa sústredí na plastové 3D nášivky. Tieto nášivky sú niečo úplne iné. Skvele vyzerajú, vydrží toho oveľa viac a tiež sa nesústredí len na vojenské označenie. Kdeže, spoločnosť JTG® vyrába nášivky, ktoré sa situujú ako do vojenskej sféry, tak aj do tej filmovej, hernej, ale aj funny a trendy. Teda - čo letí. Vďaka tomu môžete mať nášivku ako SAS, tak aj s motívmi Molon Labe, Resident Evil a ďalších. Nášivky sú opatrené veľmi kvalitnými suchými zipsami. Osobne ich niekoľko mám a som nanajvýš spokojný.

Pridajte sa k nám a kúpte si nášivku od JTG® ešte dnes.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál